Таємниця людського життя
«І сказав Бог: Зробимо людину за Нашим образом, за Нашою подобою» (Бут. 1:26)
Чи замислювалися ви коли-небудь, чому ви живете у цьому світі і що є сенсом вашого життя? Існує шість ключів до розкриття цієї таємниці.
1. Задум Божий

Бог бажає виразити Себе через людину (Рим. 8:29). Для цього Він створив людину за Своїм образом (Бут. 1:26). Як рукавичка створена за образом руки, щоб містити у собі руку, так і людина створена за образом Бога, щоб містити у собі Бога. Приймаючи Бога як свій вміст, людина може виражати Бога (2 Кор. 4:7).

2. Людина

Щоб здійснити Свій задум, Бог створив людину як посудину (Рим. 9:21-24). Ця посудина має три частини: тіло, душу і дух (1 Сол. 5:23). Тіло контактує з предметами фізичної сфери і сприймає їх. Душа, царина розумових здібностей, контактує з предметами психологічної сфери і сприймає їх. А людський дух, найглибша частина людини, був створений, щоб контактувати з Самим Богом і приймати Його (Ів. 4:24). Людина була створена не просто для того, щоб містити їжу в шлунку чи знання в розумі, а для того, щоб містити Бога у своєму дусі (Еф. 5:18).
3. Падіння людини

Але перш ніж людина змогла прийняти Бога як життя у свій дух, у неї увійшов гріх (Рим. 5:12). Гріх умертвив її дух (Еф. 2:1), зробив її ворогом Бога в її розумі (Кол. 1:21) і перетворив її тіло у гріховну плоть (Бут. 6:3; Рим. 6:12). Таким чином, гріх завдав шкоди всім трьом частинам людини, відчужуючи її від Бога. У такому стані людина вже не могла прийняти Бога.

4. Викуплення Христа для Божого роздавання

Проте гріхопадіння людини не відштовхнуло Бога від втілення Свого первісного задуму. Щоб здійснити Свій задум, Бог спочатку став людиною на Ім'я Ісус Христос (Ів. 1:1,14). Потім Христос помер на хресті, щоб викупити людину (Еф. 1:7), забираючи таким чином її гріх (Ів. 1:29) і повертаючи її до Бога (Еф. 2:13). Нарешті у воскресінні Він став життєдайним Духом (1 Кор. 15:45Б), що дає йому можливість роздавати Своє незмірно багате життя в дух людини (Ів. 20:22; 3:6).

5. Відродження людини

Покаяння та увірування приносить Бога в людину

Оскільки Христос став життєдайним Духом, людина може тепер прийняти Боже життя у свій дух. Біблія називає це відродженням (1 Петр. 1:3; Ів. 3:3). Щоб прийняти це життя, людині потрібно покаятися перед Богом і увірувати в Господа Ісуса Христа (Дії 20:21; 16:31).

Щоб відродитися, просто прийдіть до Господа з відкритим і чесним серцем та скажіть Йому:
Господи Ісусе, я грішний. Ти потрібен мені. Дякую Тобі за те, що Ти помер за мене. Господи Ісусе, прости мене. Очисти мене від усіх моїх гріхів. Я вірю, що Ти воскрес із мертвих. Я приймаю Тебе зараз як мого Спасителя і життя. Увійди в мене! Наповни мене Своїм життям! Господи Ісусе, я віддаю себе Тобі для Твого задуму.
6. Повне спасіння Боже

Після відродження віруючому необхідно прийняти хрещення (Мк. 16:16). Потім Бог починає процес, в якому Він протягом всього життя людини поступово поширює Себе як життя з духа віруючого в його душу (Еф. 3:17). Цей процес, який називається перетворенням (Рим. 12:2), вимагає співпраці з боку людини (Флп. 2:12). Співпраця віруючого полягає в тому, що він дозволяє Господу поширюватись у свою душу доти, доки всі його бажання, думки і рішення не стануть єдиними з бажаннями, думками і рішенням Христа. В результаті, при Христовому поверненні, Бог повністю просочить тіло віруючого Своїм життям. Це називається прославленням (Флп. 3:21). Таким чином, замість того щоб бути порожньою і пошкодженою в кожній частині свого єства, ця людина наповнюється і просочується Божим життям. Це і є Боже повне спасіння! Така людина тепер виражає Бога, здійснюючи Божий план!

Після отримання цього життя віруючому потрібно відвідувати християнські зібрання, щоб бути підживленим Божим життям і мати постачання Божого життя для того, щоб він міг зростати і визрівати в цьому житті. У спільності з іншими віруючими у Тілі Христа віруючий може насолоджуватися багатствами присутності Христа.

Зв'язатися з віруючими >>
Чи сподобалась вам ця стаття?
У чому сенс життя?
Як мати зв'язок із Богом?
більше статей
Шукаєте спілкування з християнами? Доєднуйтесь до нашої спільноти!
Email: bibleforall.ua@gmail.com
Made on
Tilda