ЯК СЬОГОДНІ МАТИ СПОКІЙ І ВТІХУ?

Ісус та бурхливе море війни
Ви, ймовірно, чули історію про те, як Ісус ходив по воді. Вона наведена в Євангелії від Івана 6:16-21. Проте навіть не всі хто читав Біблію знають, як влучно ті події відображають наше з вами сьогоденне життя. Ніч застала учнів Ісуса посеред моря. Вони перепливали на інший бік в невеликому човні. Раптом небо затягнули хмари, піднявся вітер; навкруги з'явилися грізні гребні хвиль. Де берег? В який бік їм плисти? Човен жбурляло з боку в бік, учні гребли з усіх сил, але поступово їх долав розпач: шторм вирує вже кілька годин та онімілі пальці готові кинути весла — хай буде що буде.


Знайома ситуація? Мабуть, справді сильний шторм вам доводилося спостерігати виключно з безпечної дистанції, знаходячись на березі, але що ж наше життя, як не бурхливе море? Українці стикнулися з тим, чого боялись більше за все. До нас прийшла війна. Всі інші проблеми-хвилі відійшли на другий план, а деякі забулись зовсім. Зараз головне вижити, захистити дітей, піклуватися про рідних. З'явились нові виклики, проблеми. Подолавши одну «хвилю», ми маємо намір перепочити, набратися сил, але ні: бурхливе море нашого життя готує нам новий «сюрприз». І якщо ми в наші кращі роки з ентузіазмом кидалися вирішувати чергову проблему, то зараз приходить розуміння: цьому шторму немає кінця. Зневіра і втома глибокими зморшками прорізають наші обличчя.


Та повернемося до учнів. На їх щастя — як і на наше, — це не кінець історії. Коли надія зникла, до них по воді прийшов Ісус. Він — Бог, якому під силу стихія. Він може пройти по бурхливому морю і приборкати його. Він також єдиний, хто може пройти по морю нашого повсякденного життя посеред його хвиль. Всі проблеми — під Його ногами. Учні злякалися, побачивши Ісуса, який йде по воді. Може і ви боїтеся Його: вам не зручно розмовляти про Нього, ви не без зусиль промовляєте Його ім'я. Але Він сказав учням — та нам з вами: «Це Я. Не бійтеся». Зараз кожен українець відкритий для допомоги, порятунку. І саме в цей час найглибшу допомогу може дати Той, Хто сильніший за хвилі війни.


Далі в Євангелії від Івана сказано: «Тоді вони хотіли взяти Його до човна; та човен миттєво опинився біля берега, до якого вони прямували». Ці слова і по цей день лунають для нас як блага вість. Господь Ісус прагне увійти у ваше сьогодення та майбутнє; з Ним ви досягнете миру. Подібно учням, нам всього лиш треба взяти Його до себе в човен — в своє життя. В Божому Слові є такий заклик: "Всі втомлені та обтяжені, приходьте до Мене, і Я дам вам відпочинок". Яким актуальним для нас з вами є цей заклик! Ви можете нести свій тягар на самоті, а можете з Тим, Хто може дати вам спокій та втіху. Можливо хвилі не зникнуть, але у вашій душі буде спокій.


Господь Ісус Христос, жива і реальна Особа, очікує, коли ви на хвилинку припините спроби самостійно досягти берега, відвернетесь від страшних хвиль та вирів життя та повернетеся до Нього. Візьміть Його до себе в човен. Запросіть Його прямо зараз.
Для цього просто відкрийте своє серце і помоліться простою молитвою:
«Господи Ісусе, ти потрібен мені. Я вдячний Тобі за те, що Ти прийшов в цей бурхливий світ як смиренна людина. Я вдячний Тобі за те, що Ти помер за мене. Пробач мені всі мої гріхи. Господи Ісусе, я вірю в Тебе і приймаю Тебе прямо зараз. Наповни мене Собою як миром і будь зі мною в моєму життєвому шляху. Я дякую Тобі, Господи Ісусе. Амінь».
⭐️ Таємниця людського життя
Як мати зв'язок із Богом?
більше статей
Шукаєте спілкування з християнами? Доєднуйтесь до нашої спільноти!
Email: bibleforall.ua@gmail.com
Made on
Tilda